Erie VS2327G24A020 Two-Position Zone Valve & Spring Return Valve Assembly for Steam Service 2-Way 3/4" NPT 7.5Cv General Close-Off Normally Open 24V @ 50/60Hz 18" Leads
Images for general purposes only. Actual may be different than depicted.
SKU: VS2327G24A020
0
VS2327G24A020
• Valve body rated for 400 psi static pressure