Honeywell 4074BYK Resistor Kit 140/71/47/35/28Ohm
Images for general purposes only. Actual may be different than depicted.
SKU: 4074BYK
Rating:
Quantity Price Stock
Usually Ships 1-2 Weeks
Usually Ships 1-2 Weeks
0
4074BYK
Resistor Kits. Includes Resistors: 140 ohm 71.5 ohm 47.5 ohm 35.7 ohm and 28 ohm Weight (lb) 0.1 lb Power Consumption Driving-- 20 VA Ambient Temperature Range (C) -18 C to +55 C Control Signal SPST On/Off switch