York S1-DP240120 Contactor 40A 2 Pole 120V
Images for general purposes only. Actual may be different than depicted.
SKU: S1-DP240120
Rating:
Quantity Price Stock
Usually Ships 2-3 Weeks
Usually Ships 2-3 Weeks
0
S1-DP240120
York S1-DP240120 40A 2 Pole Cntctr 120V