Zone First ZDS-30X24 Zone Damper Parallel 2-Position Spring Return 24V [30" W x 24" H]
Images for general purposes only. Actual may be different than depicted.
SKU: ZDS-30X24
Rating:
Quantity Price Stock
Usually Ships 3 - 10 Business Days
0
ZDS-30X24
Zone First ZDS-30X24 30W x 24H Parallel 24V 2-Position Spring Return - 2-wire 24V power close spring return zone dampers * Can be reversed in the field to spring close/ power open (model: ZDSC / ZDBC)